Pomoc

Aby dodać ogłoszenie w serwisie www.eOferta.pl należy wejść na stronę http://www.eoferta.pl/dodaj_ogloszenie.php (link znajduje się w lewym-górnym roku serwisu).

Następnym krokiem jest wybór województwa, którego dotyczy ogłoszenie. Jest to szczególnie ważne, ponieważ tylko w ten sposób Twoje ogłoszenie zostanie wyświetlone w takich serwisach partnerskich jak www.nocowanie.pl,  www.kazimierzdolny.pl czy www.jezioro-biale.pl.

W następnym kroku należy uzupełnić:

Typ ogłoszenia (czyli, czy jest to ogłoszenie kupna, sprzedaży, wynajmu itp.)

Kategorię ogłoszenia (np. Nieruchomości, AGD, Auto-Moto itp)

Następnie należy wybrać miasto lub miasta dla danego województwa. W zależności od wybranego województwa można zaznaczyć miasta, dla których najbardziej odpowiada ogłoszenie. Dzięki temu ogłoszenie zostanie opublikowane na pozostałych serwisach (np. www.nocowanie.pl)

Jeśli na liście nie ma odpowiedniego miasta, to można je wpisać ręcznie.

W dalszej kolejności  wystarczy uzupełnić standardowe dane kontaktowe i treść ogłoszenia. Proszę zwrócić uwagę na poprawność adresu email, na który zostanie wysłane potwierdzenie o dodaniu ogłoszenia oraz hasło, dzięki któremu będzie możliwa jego edycja.

 

Szczególnie polecamy dodanie zdjęć do ogłoszenia. W ten sposób zostanie ono wyróżnione spośród pozostałych. Można dodać do 4 zdjęć w formacie JPG, gdzie wielkość każdego z nich nie może przekraczać 300 kb)

Ostatnim krokiem jest akceptacja regulaminu i dodanie ogłoszenia:

 

Pola zaznaczone * są obowiązkowe

W przypadku pytań i problemów z dodawaniem ogłoszeń prosimy o kontakt: info@eoferta.pl